Bryllupsreise / Dykking / Gastronomi / Kultur / Natur / Sol og bad / Øyhopping / 9 dager
På denne 9-dagers reisen til Bohol og Cebu står natur og avslapping i sentrum. Opplev det naturskjønne landskapet på Bohol, møt verdens minste primater, nyt total avslapping på hvite sandstrender under kokospalmer, og svøm med hvalhaier i Tan-Awan.
Turen starter på øya Bohol, der dere får utforske historiske landemerker som Baclayon-kirken og en imponerende menneskelagd skog. En spesiell opplevelse venter når dere får se verdens eldste levende pattedyr, spøkelsesapen.
Neste dag går turen til øya Pamilacan, kjent for sitt varierte dyreliv, inkludert 6 ulike arter delfiner og hvaler. Her er det rikelig med muligheter for snorkling og å oppleve det fantastiske undervannslivet.
Den siste delen av turen tar dere til den vakre kystbyen Cebu, hvor dere har muligheten til å svømme sammen med majestetiske hvalhaier. Resten av dagene er til fri disposisjon, slik at dere kan nyte avslappende stunder og utforske de mange herlige aktivitetene byen har å by på.
Pakkeprisen inkluderer ikke:
Personlige utgifter som forsikring, visum, klesvask, regninger, telefon, alkohol, tips til guide etc.
Merknader:
Utvalgte hoteller:
Vi kvalitetsikrer hoteller, guider, biler og utflukter som benyttes for at du som reisende skal være sikker og trygg på tur.
Vi har god kjennskap til eksotiske reisemål som for eksempel Thailand, Malaysia, Vietnam, India, Sri Lanka, Indonesia, Kambodsja, Peru, Sør-Afrika, Maldivene, Seychellene og Mauritius.
Fordelen med våre reiser er at du selv bestemmer når du ønsker å reise, og er dermed ikke avhengig av å melde deg på store gruppereiser til fastsatte datoer. Alle våre rundreiser er private, så du vil få følelsen av høy personlig service og kvalitet når du er ute på reise.